| Toepassing | Huis Commercieel Zonnestelsel |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Toepassing | Huis Commercieel Zonnestelsel |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Toepassing | Bouwdak of gordijngevel |
|---|---|
| Transparant | 32% |
| Aantal cellen | 48 (6*8) PCs |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Model | BIPV-Zonnepanelen |
|---|---|
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105W |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 22.5% |
| Cellen | Monocellen of polycellen |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepaste hoeveelheden |
| Grootte | Vanaf uw vereisten |
| Max. macht | 100W-400W |
| Toepassing | De bouw |
|---|---|
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel |
| Toepassing | De bouw |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Macht | 80W |
|---|---|
| Afmeting | 780*670*35mm |
| Cellen | 36 Cellen |
| Levensduur | 25 jaar |
| Naam | polycrystalline ontworpen zonnepaneel |
| Toepassing | De bouw, Voorgevel, gordijngevel |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepaste hoeveelheden |
| Materiaal | Mono of polycellen |
| Levensduur | 50 jaar |
| Toepassing | De bouw |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |