| Macht | 5KW 10KW 20KW 30KW |
|---|---|
| Netwijze | Op Netsysteem |
| Installatieplaats | grond, dak, de lege plaatsen van enz. |
| Naam | op netzonnestelsel |
| Specificatie | douane |
| Macht | 460W |
|---|---|
| Afmeting | 1909*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 21.1% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
|---|---|
| Zonnecel | 158.75/166/182 cellen |
| Garantie | 30 jaar |
| Aantal cellen | Vanaf uw vereisten |
| Transparant | 10%-40% |
| Macht | 280W |
|---|---|
| Afmeting | 1690mm*998mm*30mm |
| Transparant | 16.6% |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Materiaal | Polycellen |
| Macht | MW+ |
|---|---|
| Netwijze | Op-net |
| Installatieplaats | grond, lege plaatsen |
| Zonnepaneel | polycrystalline ontworpen zonnepaneel |
| Verpakking Details | kartons/houten gevallen |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Efficiency | 16.8%~18.25% hoge Efficiencys |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
| Transparant | 5%-45% |
| Materiaal | Mono & Poly |
|---|---|
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Grootte | Vanaf uw vereisten |
| Type | PERC Mono-zonnepaneel met twee gezichten |
| Toepassing | Gebouwen, Omheiningen, Groen huis |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Efficiency | 16.8%~18.25% hoog rendement |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
| Transparant | 5%-45% |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Efficiency | 16.8%~18.25% hoge Efficiencys |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
| Transparant | 5%-45% |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis, Serre, Daken |
|---|---|
| Transparant | 5%-45% |
| Aantal cellen | kan zijn cusomized vanaf uw vereisten |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |