| Materiaal | Mono kristallijn Silicium |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Schakelaar | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Max. macht | 350W voor bipvzonnepaneel |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
| Materiaal | Mono & Poly |
|---|---|
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Max. macht | 350W voor bipvzonnepaneel |
| Type | PERC Mono-zonnepaneel met twee gezichten |
| Toepassing | Gebouwen, Omheiningen, Groen huis |
| Macht | 100W 105W |
|---|---|
| Netwijze | Op-netzonnestelsel |
| Installatieplaats | Commercieel, Huis, Zonnehuissysteem, Zonnestelsel Zonnestraatlantaarn, zonnepaneelsysteem |
| Merk | Rixin |
| Batterij | 12V 250Ah*2 |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis |
|---|---|
| Transparant | 5%-45% |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Macht | 100W 105W |
|---|---|
| Netwijze | op-netzonnestelsel |
| Installatieplaats | Commercieel, Huis, Zonnehuissysteem, Zonnestelsel Zonnestraatlantaarn, zonnepaneelsysteem |
| Merk | Rixin |
| Batterij | 12V 250Ah*2 |
| Productnaam | BIPV-Zonnepanelen |
|---|---|
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105W |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 22.5% |
| Model | BIPV-module |
|---|---|
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105W |
| Transparant (%) | 22.5% |
| Foutenstructuur (mm) | het 3.2mm aangemaakte monocells+0.5eva+3.2mm aangemaakte glas van glass+0.5EVA+bifacial |
| Cellen Nr. | 158.75mm 20pcs (5*4) |
| Productnaam | BIPV-module |
|---|---|
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105W |
| Transparant (%) | 22.5% |
| Foutenstructuur (mm) | het 3.2mm aangemaakte monocells+0.5eva+3.2mm aangemaakte glas van glass+0.5EVA+bifacial |
| Cellen Nr. | 158.75mm 20pcs (5*4) |
| Macht | 200W 215W |
|---|---|
| Netwijze | Op-netzonnestelsel |
| Gediplomeerd | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Transparant (%) | 22% |
| Foutenstructuur (mm) | het 3.2mm aangemaakte monocells+0.5eva+3.2mm aangemaakte glas van glass+0.5EVA+bifacial |
| Hoogte | 2.5m~4m |
|---|---|
| Richting | Horizontaal/Verticaal |
| Macht (elk parkeren) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| het laden post | AC 16A/32A; Gelijkstroom 0~750V |
| Materiaal | Gegalvaniseerd Steel+solar-paneel |