| Macht | 10kw |
|---|---|
| Netwijze | Op-net |
| Installatieplaats | grond, dak, de lege plaatsen van enz. |
| Verpakking Details | kartons/houten gevallen |
| Levertijd | 15 werkdagen |
| Macht | 15KW |
|---|---|
| Netwijze | Op-net |
| Installatieplaats | grond, dak, de lege plaatsen van enz. |
| Bijkomende Zak | 15KW norm |
| Verpakking Details | kartons/houten gevallen |
| Macht | 50KW |
|---|---|
| Netwijze | Op-net |
| Installatieplaats | grond, dak, de lege plaatsen van enz. |
| Verpakking Details | kartons/houten gevallen |
| Levertijd | 15 werkdagen |
| Macht | 60KW |
|---|---|
| Netwijze | Op-net |
| Installatieplaats | grond, dak, de lege plaatsen van enz. |
| PV het Opzetten | Cstaal |
| Verpakking Details | kartons/houten gevallen |
| Macht | 90KW |
|---|---|
| Netwijze | Op-net |
| Installatieplaats | grond, dak, de lege plaatsen van enz. |
| Merk | Rixin |
| Verpakking Details | kartons/houten gevallen |
| Macht | 325W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.65% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 275w |
|---|---|
| Afmeting | 1650*992*35mm |
| Efficiency | 16.7% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 26cartons/40HQ, 780pcs/40HQ |
| Macht | 20kw |
|---|---|
| Netwijze | Op-net |
| Installatieplaats | grond, dak, de lege plaatsen van enz. |
| Verpakking Details | kartons/houten gevallen |
| Levertijd | 15 werkdagen |
| Materiaal | Mono kristallijn Silicium |
|---|---|
| Type | De bouw Geïntegreerde Photovaltic |
| Schakelaar | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Zonnecel | Een rang mono 158.75*158.75mm cel |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Macht | 30kw |
|---|---|
| Netwijze | Op-net |
| Installatieplaats | grond, dak, de lege plaatsen van enz. |
| Verpakking Details | kartons/houten gevallen |
| Levertijd | 15 werkdagen |