| Macht | 5KW 10KW 20KW 30KW |
|---|---|
| Netwijze | Op-net |
| Installatieplaats | grond, dak, de lege plaatsen van enz. |
| Gediplomeerd | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Verpakking Details | kartons/houten gevallen |
| Macht | 320w |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.4% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 320w |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.4% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 285W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.3% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 280W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.1% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 300W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 18.20% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 65W |
|---|---|
| Afmeting | 635*670*35mm |
| Cellen | 36cells |
| Levensduur | 25 jaar |
| Verpakking Details | kartons/houten gevallen |
| Macht | 345W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.67% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 350W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.9% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 270W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 16.42% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |