| Macht | 40w |
|---|---|
| Afmeting | 772*354*25mm |
| Cellen | 36cells |
| Levensduur | 25 jaar |
| Verpakking Details | kartons/houten gevallen |
| Macht | 270W |
|---|---|
| Afmeting | 1650*992*35mm |
| Efficiency | 16.42% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 26cartons/40HQ, 780pcs/40HQ |
| Macht | 270W |
|---|---|
| Afmeting | 1650*992*35mm |
| Efficiency | 16.42% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 26cartons/40HQ, 780pcs/40HQ |
| Macht | 345W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.67% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 60W |
|---|---|
| Afmeting | 635*670*35mm |
| Cellen | 36cells |
| Levensduur | 25 jaar |
| Verpakking Details | kartons/houten gevallen |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis |
|---|---|
| Transparant | 5%-45% |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
|---|---|
| Materiaal | Polycrystalline Silicium |
| Levensduur | 50 jaar |
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
|---|---|
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
| Garantie | 30 jaar |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Transparant | 10%-40% |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
|---|---|
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
| Garantie | 30 jaar |
| Aantal cellen | 54 (6*9) PCs |
| Transparant | 23% |