| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 25.5% |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 25.5% |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 21.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 10.24 |
| Transparant (%) | 18.5 |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Macht | 325W |
|---|---|
| Afmeting | 1600mm*1036mm*5mm |
| Kabeldoos | Geschat IP 68 |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis |
| Celtype | Monocellen |
| Macht | 230W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Verpakking Details | Houten kist |
| Macht | 230W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Verpakking Details | Houten kist |
| Model | Rxjj-MDM270 Zonnepanelen |
|---|---|
| Type | Polycrystalline module |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Kabeldoos | IP68 geschat |
| Macht | 495w |
|---|---|
| Afmeting | 2094*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.8% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Naam | Zonnepv Module |
|---|---|
| OEM | Steun |
| Kader | Geanodiseerde alaminumlegering |
| Temperatuur | Beproevingsomstandigheid: irradiance= (1+0.1BiFi) 1000W/㎡, omringende temperature=25℃, AM=1.5 |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Macht | 380W |
|---|---|
| Afmeting | 1974*992*6mm |
| Efficiency | 19.40% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | N Type Zonnepanelen |