| Materiaal | Mono & Poly |
|---|---|
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Grootte | Vanaf uw vereisten |
| Type | PERC Mono-zonnepaneel met twee gezichten |
| Toepassing | Gebouwen, Omheiningen, Groen huis |
| Toepassing | Dak, gordijngevel |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Efficiency | 16.8%~18.25% hoog rendement |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
| Transparant | 5%-45% |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
|---|---|
| Zonnecel | 158.75/166/182 cellen |
| Garantie | 30 jaar |
| Aantal cellen | Vanaf uw vereisten |
| Transparant | 10%-40% |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Efficiency | 16.8%~18.25% hoge Efficiencys |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
| Transparant | 5%-45% |
| Toepassing | De bouw, Voorgevel, gordijngevel, Dak |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepaste hoeveelheden |
| Materiaal | Mono of polycellen |
| Levensduur | 50 jaar |
| Toepassing | Dak, gordijngevel |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
|---|---|
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
| Garantie | 30 jaar |
| Aantal cellen | 54 (6*9) PCs |
| Transparant | 23% |
| Garantie | 25 jaar |
|---|---|
| Type | Zonnecarportsysteem |
| Productnaam | Elektrisch auto het laden systeem |
| Sollicitatie | zonnestelsel, machtsgenerator. |
| Contactdoosnorm | EU/AU/UK/US |
| Macht | 200W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Materiaal | Polycellen of monocellen |