| Cellentype | Mono of polycellen |
|---|---|
| Macht | Aangepaste macht vanaf uw vereisten |
| Aantal cellen | vanaf ontwerp |
| Bouw | Dubbel Glaszonnepaneel |
| Levensduur | 50 jaar |
| Materiaal | mono of poly |
|---|---|
| Macht | Aangepaste Macht |
| Aantal cellen | Vanaf uw vereisten |
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel |
| Levensduur | 50 jaar |
| Macht | 200W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Materiaal | Polycellen |
| Macht | 280W |
|---|---|
| Afmeting | 1690mm*998mm*30mm |
| Transparant | 16.6% |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Materiaal | Polycellen |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 21.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 10.24 |
| Transparant (%) | 22% |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 28.5 |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Productnaam | Monozonnepanelen |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | IP65 waterdicht |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Kader | Geanodiseerde Aluminiumlegering/Zwarte |
| Macht | 390w |
|---|---|
| Afmeting | 1974*992*6mm |
| Efficiency | 19.90% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Aantal cellen | 72pcs |
| Macht | 540W |
|---|---|
| Afmeting | 2285*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.83% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 25.5% |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |