| Macht | 100W 150W 200W 300W 400W 500W |
|---|---|
| Merk | Rixin |
| Gediplomeerd | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Productnaam | BIPV-module |
| Foutenstructuur (mm) | het 3.2mm aangemaakte monocells+0.5eva+3.2mm aangemaakte glas van glass+0.5EVA+bifacial |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis |
|---|---|
| Transparant | 5%-45% |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Toepassing | Bouwdak of gordijngevel |
|---|---|
| Transparant | 32% |
| Aantal cellen | 48 (6*8) PCs |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Toepassing | De bouw, Voorgevel, gordijngevel |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepaste hoeveelheden |
| Materiaal | Mono of polycellen |
| Levensduur | 50 jaar |
| Naam | 2MW zonne-energiesysteem |
|---|---|
| Zonnepaneel | 400w 550w |
| Zonnecel | Monocrystalline Zonnepaneel |
| Voorzien zijn van | gemakkelijke installatie, hoog rendement |
| Zonneomschakelaar | Ja |
| Voordelen | Kwaliteit-verzekerd; Milieuvriendelijk; Duurzaam. |
|---|---|
| Modulehoek | 10-60 graden |
| Kleur | Alluminum, Zilver of Aard |
| Toepassingen | Elektrische centrale, Landbouwbedrijf |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Macht | 325W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Moduleefficiency | 19.80% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verschijningskleur | Zwart |
| Naam | photovoltaic modules |
|---|---|
| douane | 100W aan de module van 400w Bipv |
| Type | Glas/glas- module de Met twee gezichten van BIPV |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Naam | Speciaal-gevormde photovoltaic modules |
|---|---|
| douane | 100W aan de module van 400w Bipv |
| Type | Glas/glas- module de Met twee gezichten van BIPV |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom |
| Eigenschap | Waterdichte en thermische isolatie |
| Naam | douanezonnepanelen |
|---|---|
| Type | BIPV-module |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Kabeldoos | IP68 geschat |