| Productnaam | BIPV-Zonnepanelen |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 29.3 |
| Max. macht | 325W |
| Efficiënte module (%) | 19.0 |
| Waaier van de module de werkende temperatuur (℃) | 45±2℃ |
| Productnaam | Polycrystalline Silicium Gelamineerde Glasmodule |
|---|---|
| Moduleefficiency ηc (%) | 13.6 |
| Maximummacht (Pm/Wp) | 210 |
| Machtstolerantie (%) | ±5 |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 24.78 |
| Model | Photovoltaic Zonnecelcomités, Draagbare dak opgezette PV modulezonnepanelen voor het gebruik van het |
|---|---|
| Productnaam | Polycrystalline Zonnepaneel |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënt (%) | 16.5 |
| Moduledimensie (L*W*H) (mm) | 2015*996*35 |
| Materiaal | Monocrystalline Silicium |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | Geschatte IP67/68 |
| Productnaam | dubbel glaszonnepaneel, Monocrystalline Zonnepaneel, dubbele glaspv modules, transparant zonnepaneel |
| Kader | Aluminiumlegering |
| Macht | 320w |
|---|---|
| Afmeting | 1600mm*1036mm*5mm |
| Kabeldoos | ≥ IP67 |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis, Serre, Daken |
| Celtype | Monocellen |
| Laadvermogen (w) | 50kw, op net zonnestelsel |
|---|---|
| Sollicitatie | Thuis, Commercieel, Industrieel, Residentieel/Commercieel, Residentieel |
| Werktijd (u) | 24 uur |
| Uitgangsspanning (v) | 110/120/220/230V |
| Zonne-energie (w) | 10KW, op net zonnestelsel 5000 w |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 21.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 10.24 |
| Transparant (%) | 22% |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 21.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 10.24 |
| Transparant (%) | 22 |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 25.5 |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 21.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 10.24 |
| Transparant (%) | 22 |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |