| Macht | 500w |
|---|---|
| Afmeting | 2094*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 21.1% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Macht | 505W |
|---|---|
| Afmeting | 2094*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 21.3% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Productnaam | panelen voor het huis van het zonnemachtssysteem |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 29.3 |
| Max. macht | 325W |
| Efficiënte module (%) | 19.0 |
| Waaier van de module de werkende temperatuur (℃) | 45±2℃ |
| Productnaam | panelen voor het huis van het zonnemachtssysteem |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 29.3 |
| Max. Macht | 325W |
| Efficiënte module (%) | 19.0 |
| Waaier van de module de werkende temperatuur (℃) | 45±2℃ |
| Garantie | 25 jaar |
|---|---|
| Kabeldoos | Geschat IP 68 |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënte module (%) | 21.29% |
| Garantie | 25 jaar |
|---|---|
| Kabeldoos | Geschat IP 68 |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënte module (%) | 21.29% |
| Module nr. | DBP400 zonnepaneel |
|---|---|
| Zonnemacht (w) | 10kw zonnestelsel, op netzonnestelsel 5000w |
| toepassing | Woon Woon/Commercieel huis, Commercieel, Industrieel, |
| Ladingsmacht (w) | 10kw, op netzonnestelsel 10000w |
| Omschakelaar | Blauw-10KT |
| Module nr. | DBP400 zonnepaneel |
|---|---|
| Zonnemacht (w) | 10kw zonnestelsel, op netzonnestelsel 5000w |
| toepassing | Woon Woon/Commercieel huis, Commercieel, Industrieel, |
| Ladingsmacht (w) | 10kw, op netzonnestelsel 10000w |
| Omschakelaar | Blauw-10KT |
| Module nr. | 550w zonnepaneel |
|---|---|
| Zonnemacht (w) | 60kw zonnestelsel, op netzonnestelsel 60000w |
| toepassing | Woon Woon/Commercieel huis, Commercieel, Industrieel, |
| Ladingsmacht (w) | 60kw, op netzonnestelsel 60000w |
| Type | Voor Net, het Systeem van de Netband, het Systeem van de Huis Zonnemacht, zonnepanelensysteem |
| Module nr. | 550w zonnepaneel |
|---|---|
| Zonnemacht (w) | 60kw zonnestelsel, op netzonnestelsel 60000w |
| toepassing | Woon Woon/Commercieel huis, Commercieel, Industrieel, |
| Ladingsmacht (w) | 60kw, op netzonnestelsel 60000w |
| Type | Voor Net, het Systeem van de Netband, het Systeem van de Huis Zonnemacht, zonnepanelensysteem |