| Macht | 330W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.90% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | Polycrystalline PV Module |
| Macht | 275w |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 16.7% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Kader | Geanodiseerde alaminumlegering |
| Macht | 50W |
|---|---|
| Afmeting | 541*670*35mm |
| Cellen | 36cells |
| Levensduur | 25 jaar |
| Naam | douanezonnepanelen |
| Macht | 100w 200w 550w |
|---|---|
| Modulegewicht (kg) | 27KG |
| Het werk temperatuur | -40-85℃ |
| Certificering | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Kleur | Rood |
| Rooftype | Tin Roof Mounting |
|---|---|
| Voordeel | Gemakkelijke Installatie en Regelbaar Ontwerp |
| Specificaties | normaal en keur aanpassen goed |
| OEM de Dienst | Aanvaardbaar |
| Naam | Het aangepaste van het het Zonnepaneel Vlakke Dak van de Ontwerpmarkt Opzettende Systeem Wereldwijd |
| Macht | 525W |
|---|---|
| Afmeting | 2279*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.3% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Macht | 530W |
|---|---|
| Afmeting | 2279*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.5% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Macht | 550W |
|---|---|
| Afmeting | 2279*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 21.3% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Macht | 405W |
|---|---|
| Afmeting | 1722*1134*30mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.8% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Macht | 415W |
|---|---|
| Afmeting | 1722*1134*30mm |
| Machtstolerantie | 0~+4.99% |
| Efficiency | 21.3% |
| Kader | Zilver/Zwarte Geanodiseerde Aluminiumlegering |