| Productnaam | BIPV-Zonnepanelen |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 29.3 |
| Max. macht | 325W |
| Efficiënte module (%) | 19.0 |
| Waaier van de module de werkende temperatuur (℃) | 45±2℃ |
| Productnaam | BIPV-Zonnepanelen |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 29.3 |
| Max. macht | 325W |
| Efficiënte module (%) | 19.0 |
| Waaier van de module de werkende temperatuur (℃) | 45±2℃ |
| Type | Photovoltaic Zonnecelcomités, Draagbare dak opgezette PV modulezonnepanelen voor het gebruik van het |
|---|---|
| Naam | 340W poly kristallijn Zonnepaneel |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënte module (%) | 17 |
| Moduledimensie (L*W*H) (mm) | 2015*996*35 |
| Model | BIPV-module |
|---|---|
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105W |
| Transparant (%) | 22.5% |
| Foutenstructuur (mm) | het 3.2mm aangemaakte monocells+0.5eva+3.2mm aangemaakte glas van glass+0.5EVA+bifacial |
| Cellen Nr. | 158.75mm 20pcs (5*4) |
| Toepassing | Dak, gordijngevel, Groen Huis |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis |
|---|---|
| Transparant | 5%-45% |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Toepassing | Bouwdak of gordijngevel |
|---|---|
| Transparant | 5-45% |
| Aantal cellen | Vanaf uw vereisten |
| OEM orde | Keur OEM de Dienst goed |
| Macht | 100-500W |
| Cellen | Monocellen of polycellen |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepaste hoeveelheden |
| Grootte | Vanaf uw vereisten |
| Max. macht | 100W-400W |
| Materiaal | Mono kristallijn Silicium |
|---|---|
| Type | De bouw Geïntegreerde Photovaltic |
| Schakelaar | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Zonnecel | Een rang mono 158.75*158.75mm cel |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis, Serre, Daken |
|---|---|
| Transparant | 5%-45% |
| Aantal cellen | kan zijn cusomized vanaf uw vereisten |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |