| Macht | 230W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Verpakking Details | Houten kist |
| Macht | 80W |
|---|---|
| Afmeting | 1300mm*1100mm*7.8mm |
| Piek de Machtsoutput van wp (w) | 80Wp |
| Modulegewicht (kg) | 27KG |
| Het werk temperatuur | -40-85℃ |
| Naam | douanezonnepanelen |
|---|---|
| douane | 100W aan de zonnemodule van 600w |
| Type | BIPV-module |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Naam | Speciaal-gevormde photovoltaic modules |
|---|---|
| douane | BIPV/custom panelen van 5W aan 500W |
| Type | Glas/glas- module de Met twee gezichten van BIPV |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom |
| Kader | Geen kader |
| Type | BIPV-module |
|---|---|
| douane | Kraag, Grootte, Macht |
| Foutenstructuur (mm) | het 3.2mm aangemaakte monocells+0.5eva+3.2mm aangemaakte glas van glass+0.5EVA+bifacial |
| Kabel | 4m㎡/300mm |
| Afmeting (mm) | douane |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Moduletype | BIPV-ZONNEPANEEL |
| Maximaal stroom | 160W |
| Connector | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Moduletype | BIPV-ZONNEPANEEL |
| Maximaal stroom | 320W |
| Connector | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Productnaam | Photovoltaic Zonnecelcomités |
| Zonnecel | Mono Kristallijn |
| Aantal cellen | 48pcs |
| Toepassing | Commercieel/Industrieel/Huis/Zonnestelsel |
| Naam | BIPV-ZONNEPANEEL |
|---|---|
| Cel Nrs. & serie | aangepast zonnepaneel |
| Eigenschap | aangepast zonnepaneel |
| Kader | Geanodiseerde alaminumlegering |
| Toepassing | De bouw |
| Naam | BIPV-ZONNEPANEEL |
|---|---|
| Cel Nrs. & serie | Aangepast Zonnepaneel |
| Eigenschap | Aangepast Zonnepaneel |
| Kader | Geanodiseerde alaminumlegering |
| Toepassing | De bouw |