| Toepassing | De bouw |
|---|---|
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel |
| Toepassing | De bouw |
|---|---|
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Efficiency | 16.8%~18.25% hoge Efficiencys |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
| Transparant | 5%-45% |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
|---|---|
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
| Garantie | 30 jaar |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Transparant | 10%-40% |
| Toepassing | De bouw |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Materiaal | mono of poly |
|---|---|
| Macht | Aangepast |
| Aantal cellen | 60 (6*10) PCs |
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel |
| Levensduur | 50 jaar |
| Materiaal | mono of poly |
|---|---|
| Macht | Aangepast |
| Aantal cellen | 60 (6*10) PCs |
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel |
| Levensduur | 50 jaar |
| Macht | Aangepast |
|---|---|
| Transparant | Hoge Tranparent |
| Levensduur | 50 jaar |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | Monocrystalline |
| Levensduur | 50 jaar |
|---|---|
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel |
| Schakelaar | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis |
| Schutblad | Hoog Transmissie Laag Ijzer aangemaakt glas |
| Macht | 200W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Verpakking Details | Houten kist |