| Naam | BIPV-ZONNEPANEEL |
|---|---|
| Cel Nrs. & serie | Aangepast Zonnepaneel |
| Eigenschap | aangepast zonnepaneel |
| Kader | Geanodiseerde alaminumlegering |
| Toepassing | De bouw |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Efficiency | 16.8%~18.25% hoge Efficiencys |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
| Transparant | 5%-45% |
| Toepassing | Bouwdak of gordijngevel |
|---|---|
| Aantal cellen | 30 PCs |
| Materiaal | Mono |
| Levensduur | 50 jaar |
| Type | Dubbel het Glaszonnepaneel van BIPV |
| Naam | douanezonnepanelen |
|---|---|
| Type | Polycrystalline BIPV-module |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Kabeldoos | IP68 geschat |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Productnaam | Photovoltaic Zonnepanelen |
| Aantal cellen | 48pcs |
| Toepassing | Commercieel/Industrieel/Huis/Zonnestelsel |
| Kabel | 900mm |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Productnaam | Photovoltaic Zonnecelcomités |
| Zonnecel | Mono Kristallijn |
| Aantal cellen | 48pcs |
| Toepassing | Commercieel/Industrieel/Huis/Zonnestelsel |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Productnaam | Photovoltaic Zonnecelcomités |
| Zonnecel | Mono Kristallijn |
| Aantal cellen | 60pcs |
| Toepassing | Commercieel/Industrieel/Huis/Zonnestelsel |
| Model | BIPV-Zonnepanelen |
|---|---|
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105W |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 22.5% |
| Naam | Licht het Rekbipv Zonnedak van het Staalzonnepaneel in Dak PV die Systeem opzetten |
|---|---|
| Materiaal | Licht Staal met hoge weerstand |
| Voordelen | Sterke Lastcapaciteit |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Oorsprong | Wuhan, China |
| Productnaam | BIPV-module |
|---|---|
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105W |
| Transparant (%) | 22.5% |
| Foutenstructuur (mm) | het 3.2mm aangemaakte monocells+0.5eva+3.2mm aangemaakte glas van glass+0.5EVA+bifacial |
| Cellen Nr. | 158.75mm 20pcs (5*4) |