| Macht | 550W |
|---|---|
| Afmeting | 2279*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 21.3% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Macht | 530W |
|---|---|
| Afmeting | 2279*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.5% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Efficiency | 16.8%~18.25% hoge Efficiencys |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
| Transparant | 5%-45% |
| Macht | 525W |
|---|---|
| Afmeting | 2279*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.3% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Macht | 280W |
|---|---|
| Afmeting | 1684mm*992mm*5mm |
| Transparant | 16.8% |
| Toepassing | Huisgebruik & de Industrie en Handelsgebruik |
| Materiaal | Polycellen |
| Naam | Zonnemodule |
|---|---|
| Materiaal | Het Bestand Lichte Staal met hoge weerstand van Corrision |
| Voordelen | Sterke Lastcapaciteit |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Oorsprong | Wuhan, China |
| Macht | 550W |
|---|---|
| Afmeting | 2285*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 21.22% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Naam | Speciaal-gevormde photovoltaic modules |
|---|---|
| douane | BIPV/custom panelen van 5W aan 500W |
| Type | Glas/glas- module de Met twee gezichten van BIPV |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom |
| Kader | Geen kader |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Moduletype | BIPV-ZONNEPANEEL |
| Maximaal stroom | 210w |
| Connector | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Eigenschap | Eenvoudige en rendabele installatie |
|---|---|
| Zet Richtingen op | Verticaal of horizontaal |
| Installatieplaats | Open Plaats, Landbouwbedrijf, Grond |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Oorsprong | China |