| Naam | douanezonnepanelen |
|---|---|
| douane | 100W aan de zonnemodule van 600w |
| Type | BIPV-module |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Model | Photovoltaic Zonnecelcomités, Draagbare dak opgezette PV modulezonnepanelen voor het gebruik van het |
|---|---|
| Productnaam | Polycrystalline Zonnepaneel |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënt (%) | 16.5 |
| Moduledimensie (L*W*H) (mm) | 2015*996*35 |
| Naam | Gelamineerde Glas Zonnemodule |
|---|---|
| Moduleefficiency ηc (%) | 13.6 |
| Machtstolerantie (%) | ±5 |
| douane | BIPV/custom panelen van 5W aan 600W |
| Type | Glas/glas- module met twee gezichten |
| Materiaal | Monocrystalline Silicium |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | Geschatte IP67/68 |
| Productnaam | dubbel glaszonnepaneel, Monocrystalline Zonnepaneel, dubbele glaspv modules, transparant zonnepaneel |
| Kader | Aluminiumlegering |
| Naam | Dakzonnestelsel |
|---|---|
| Eigenschap | Eenvoudige en snelle installatie |
| Toepassing | Acceptablpv Zonnepaneel Installatione |
| Certificaat | TUV/CE |
| Installatiehoek | Aangepast |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
|---|---|
| Type | Photovoltaic Zonnecelcomités, Draagbare dak opgezette PV modulezonnepanelen voor het gebruik van het |
| Naam | 340W poly kristallijn Zonnepaneel |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënte module (%) | 17 |
| Structuurtype | Dak |
|---|---|
| Toepassing | Huishouden |
| Specificaties | normaal en keur aanpassen goed |
| Eigenschap | Eenvoudige en snelle installatie |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Dikte | Gebaseerd op uw vereisten |
|---|---|
| Materiaal | Alluminumlegering |
| Specificaties | Vanaf uw vereiste grootte |
| Eigenschap | Eenvoudige en snelle installatie |
| Ingenieursdienst | aanvaardbaar |
| Zet Richtingen op | Horizontale verticaal, |
|---|---|
| Toepassing | Commercieel, Woon, Landbouwbedrijf, krachtcentrale |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Oorsprong | Wuhan, China |
| Macht | 100KW |
| Type | Photovoltaic Zonnecelcomités, Draagbare dak opgezette PV modulezonnepanelen voor het gebruik van het |
|---|---|
| Naam | 340W poly kristallijn Zonnepaneel |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënte module (%) | 17 |
| Moduledimensie (L*W*H) (mm) | 2015*996*35 |