| Front Power | 295W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Front Efficiency | 17.9% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Front Power | 300W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Front Efficiency | 18.2% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 345W |
|---|---|
| Afmeting | 1956*992*40mm |
| Efficiency | 17.67% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Verpakking Details | 25pcs/carton, 22cartons/40HQ, 550pcs/40HQ |
| Macht | 280W |
|---|---|
| Afmeting | 1650*992*35mm |
| Efficiency | 17.0% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 26cartons/40HQ, 780pcs/40HQ |
| Macht | 305W |
|---|---|
| Afmeting | 1650*992*35mm |
| Efficiency | 18.5% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/pallet, 26pallets/40HQ, 780pcs/40HQ |
| Macht | 285W |
|---|---|
| Afmeting | 1650*992*35mm |
| Efficiency | 17.32% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 26cartons/40HQ, 780pcs/40HQ |
| Front Power | 360W |
|---|---|
| Afmeting | 1974*992*6mm |
| Front Efficiency | 18.4% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 230W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Verpakking Details | Houten kist |
| Macht | 470W |
|---|---|
| Afmeting | 1990mm*1360mm*31mm |
| Celregelingen | 2*96 (6*8*2) |
| Levensduur | 50 jaar |
| Leveringstype | OEM de Dienst |
| Naam | 72CELLS polycrystalline Zonnepaneel |
|---|---|
| Efficiënt (%) | 17 |
| Kabel | 4mm2 negetive300mm, positive300mm |
| Maximumwinddruk/maximumsneeuwdruk (Pa) | 2400/5400 |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |