| Module nr. | DBP400 zonnepaneel |
|---|---|
| Zonnemacht (w) | 10kw zonnestelsel, op netzonnestelsel 5000w |
| toepassing | Woon Woon/Commercieel huis, Commercieel, Industrieel, |
| Ladingsmacht (w) | 10kw, op netzonnestelsel 10000w |
| Type | Voor Net, het Systeem van de Netband, het Systeem van de Huis Zonnemacht, zonnepanelensysteem |
| Module nr. | DBP400 zonnepaneel |
|---|---|
| Zonnemacht (w) | 10kw zonnestelsel, op netzonnestelsel 5000w |
| toepassing | Woon Woon/Commercieel huis, Commercieel, Industrieel, |
| Type | Voor Net, het Systeem van de Netband, het Systeem van de Huis Zonnemacht, zonnepanelensysteem |
| Cel Nrs. & serie | Mono helft-besnoeiing cellen 108 PCs |
| Macht | 320w |
|---|---|
| Afmeting | 1600mm*1036mm*5mm |
| Kabeldoos | ≥ IP67 |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis, Serre, Daken |
| Celtype | Monocellen |
| Voordelen | Kwaliteit-verzekerd; Milieuvriendelijk; Duurzaam. |
|---|---|
| Modulehoek | 10-60 graden |
| Kleur | Alluminum, Zilver of Aard |
| Toepassingen | Elektrische centrale, Landbouwbedrijf |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Naam | 540w zonnepaneel |
|---|---|
| Maximummacht (Pm/Wp) | 540v |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 42.09 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 12.83 |
| Efficiënte module (%) | 20.83 |
| Macht | 495w |
|---|---|
| Afmeting | 2094*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.8% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Macht | 500w |
|---|---|
| Afmeting | 2094*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 21.1% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Macht | 505W |
|---|---|
| Afmeting | 2094*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 21.3% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Naam | Monocrystalline PV Module |
|---|---|
| Type | Standaardzonnepaneel, zonnepaneel, zonneplaat |
| Kabel | 4M 900mm PV Kabel |
| Toepassing | Huis, Commercieel, Industrieel, Zonnehuissysteem, Zonnestelsel of zonnebroek |
| Kabeldoos | IP67 geschat |
| Materiaal | MONOzonnecel |
|---|---|
| Levensduur | 30 jaar |
| Kleur | Alluminum, Zilver of Aard |
| Opzettende Hoek | Parallel aan het Dak |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |