| Model | DBP410 |
|---|---|
| Open kringsvoltage (Voc/V) | 38.03 |
| Efficiënte module (%) | 21% |
| Celgrootte (mm) | 182*91 |
| Glasdikte (mm) | 3.2 |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Moduletype | BIPV-ZONNEPANEEL |
| Maximaal stroom | 160W |
| Connector | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Macht | 285W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.32% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | monocrystalline zonnepv paneel |
| Module nr. | DBP400 zonnepaneel |
|---|---|
| Zonnemacht (w) | 10kw zonnestelsel, op netzonnestelsel 5000w |
| toepassing | Woon Woon/Commercieel huis, Commercieel, Industrieel, |
| Ladingsmacht (w) | 10kw, op netzonnestelsel 10000w |
| Omschakelaar | Blauw-10KT |
| Module nr. | 550w zonnepaneel |
|---|---|
| Zonnemacht (w) | 60kw zonnestelsel, op netzonnestelsel 60000w |
| toepassing | Woon Woon/Commercieel huis, Commercieel, Industrieel, |
| Ladingsmacht (w) | 60kw, op netzonnestelsel 60000w |
| Type | Voor Net, het Systeem van de Netband, het Systeem van de Huis Zonnemacht, zonnepanelensysteem |
| Macht | 280W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.0% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | Monocrystalline PV Module |
| Rooftype | zonnepanelen met twee gezichten |
|---|---|
| Voordeel | Gemakkelijke Installatie en Regelbaar Ontwerp |
| Specificaties | normaal en keur aanpassen goed |
| OEM de Dienst | Aanvaardbaar |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Macht | 550W |
|---|---|
| Afmeting | 2285*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 21.22% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Naam | Regelbaar Dakzonnestelsel |
|---|---|
| Eigenschap | Eenvoudige en snelle installatie |
| Toepassing | Woon/Industriële/Commerciële Zonnemachtssystemen |
| Grootte | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | Geanodiseerde 12um |
| Materiaal | Gegalvaniseerd Staal |
|---|---|
| Eigenschap | Eenvoudige en rendabele installatie |
| Zet Richtingen op | Horizontale verticaal, |
| Installatieplaats | Open Plaats |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |