| Macht | 280W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.0% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | Monocrystalline PV Module |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Efficiency | 16.8%~18.25% hoge Efficiencys |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
| Transparant | 5%-45% |
| Productnaam | Monozonnepanelen |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | IP65 waterdicht |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Kader | Geanodiseerde Aluminiumlegering/Zwarte |
| Naam | BIPV-ZONNEPANEEL |
|---|---|
| Cel Nrs. & serie | aangepast zonnepaneel |
| Eigenschap | aangepast zonnepaneel |
| Kader | Geanodiseerde alaminumlegering |
| Toepassing | De bouw |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis |
|---|---|
| Transparant | 5%-45% |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis |
|---|---|
| Transparant | 5%-45% |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Dikte | Gebaseerd op uw vereisten |
|---|---|
| Materiaal | Alluminumlegering |
| Specificaties | Vanaf uw vereiste grootte |
| Eigenschap | Eenvoudige en snelle installatie |
| Ingenieursdienst | aanvaardbaar |
| Hoogte | 2.5m~4m |
|---|---|
| Richting | Horizontaal/Verticaal |
| Macht (elk parkeren) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| het laden post | AC 16A/32A; Gelijkstroom 0~750V |
| Materiaal | Gegalvaniseerd Steel+solar-paneel |
| Macht | 340W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.40% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 285W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.3% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |