| Macht | 275w |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 16.7% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 345W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.67% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 345W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.67% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 350W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.9% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Type | Photovoltaic Zonnecelcomités, Draagbare dak opgezette PV modulezonnepanelen voor het gebruik van het |
|---|---|
| Naam | 340W poly kristallijn Zonnepaneel |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënte module (%) | 17 |
| Moduledimensie (L*W*H) (mm) | 2015*996*35 |
| Macht | 390w |
|---|---|
| Afmeting | 1974*992*6mm |
| Efficiency | 19.90% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Aantal cellen | 72pcs |
| Toepassing | De bouw, Voorgevel, gordijngevel |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepaste hoeveelheden |
| Materiaal | Mono of polycellen |
| Levensduur | 50 jaar |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 28.5 |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Macht | 280W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.0% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | Monocrystalline PV Module |
| Toepassing | De bouw |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |