| Macht | 350W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.9% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 345W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 17.67% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Eigenschap | Langdurige, duurzame, lage kosten |
|---|---|
| Voordelen | Grote Sterkte en Sterke Weatherability |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Oorsprong | Wuhan, China |
| Zet Richtingen op | Verticaal of horizontaal |
| Macht | 280W |
|---|---|
| Afmeting | 1684mm*992mm*5mm |
| Transparant | 16.8% |
| Toepassing | Huisgebruik & de Industrie en Handelsgebruik |
| Materiaal | Polycellen |
| Macht | 280W |
|---|---|
| Afmeting | 1690mm*998mm*30mm |
| Transparant | 16.6% |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Materiaal | Polycellen |
| Module nr. | DBP400 zonnepaneel |
|---|---|
| Zonnemacht (w) | 10kw zonnestelsel, op netzonnestelsel 5000w |
| toepassing | Woon Woon/Commercieel huis, Commercieel, Industrieel, |
| Ladingsmacht (w) | 10kw, op netzonnestelsel 10000w |
| Type | Voor Net, het Systeem van de Netband, het Systeem van de Huis Zonnemacht, zonnepanelensysteem |
| Module nr. | DBP400 zonnepaneel |
|---|---|
| Zonnemacht (w) | 10kw zonnestelsel, op netzonnestelsel 5000w |
| toepassing | Woon Woon/Commercieel huis, Commercieel, Industrieel, |
| Type | Voor Net, het Systeem van de Netband, het Systeem van de Huis Zonnemacht, zonnepanelensysteem |
| Cel Nrs. & serie | Mono helft-besnoeiing cellen 108 PCs |
| Naam | 72CELLS polycrystalline Zonnepaneel |
|---|---|
| Efficiënt (%) | 17 |
| Kabel | 4mm2 negetive300mm, positive300mm |
| Maximumwinddruk/maximumsneeuwdruk (Pa) | 2400/5400 |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Model | Photovoltaic Zonnecelcomités, Draagbare dak opgezette PV modulezonnepanelen voor het gebruik van het |
|---|---|
| Productnaam | Polycrystalline Zonnepaneel |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënt (%) | 16.5 |
| Moduledimensie (L*W*H) (mm) | 2015*996*35 |
| Naam | Monocrystalline PV Module |
|---|---|
| Type | Standaardzonnepaneel, zonnepaneel, zonneplaat |
| Kabel | 4M 900mm PV Kabel |
| Toepassing | Huis, Commercieel, Industrieel, Zonnehuissysteem, Zonnestelsel of zonnebroek |
| Kabeldoos | IP67 geschat |