| Toepassing | De bouw |
|---|---|
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel |
| Toepassing | Huis Commercieel Zonnestelsel |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Materiaal | mono of poly zonnecel |
| Type | Monocrystalline Zonnepaneel |
| Maximaal stroom | 105W |
| Naam | 540w zonnepaneel |
|---|---|
| Maximummacht (Pm/Wp) | 540v |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 42.09 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 12.83 |
| Efficiënte module (%) | 20.83 |
| Model | DBP410 |
|---|---|
| Open kringsvoltage (Voc/V) | 38.03 |
| Efficiënte module (%) | 21% |
| Celgrootte (mm) | 182*91 |
| Glasdikte (mm) | 3.2 |
| Productnaam | mono zonnemodule |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kader | Geanodiseerde Aluminiumlegering |
| Aantal cellen | 144pcs |
| Type | Standaardzonnepaneel, modulezonnepaneel |
| Toepassing | De bouw |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Cellen | Monocellen of polycellen |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepaste hoeveelheden |
| Grootte | Vanaf uw vereisten |
| Max. macht | 100W-400W |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
|---|---|
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
| Garantie | 30 jaar |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Transparant | 10%-40% |
| Toepassing | De bouw |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |