| Macht | 50W |
|---|---|
| Afmeting | 541*670*35mm |
| Cellen | 36cells |
| Levensduur | 25 jaar |
| Naam | douanezonnepanelen |
| Eigenschap | Eenvoudige en rendabele installatie |
|---|---|
| Zet Richtingen op | Verticaal of horizontaal |
| Installatieplaats | Open Plaats, Landbouwbedrijf, Grond |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Oorsprong | China |
| Moduletype | douanezonnepanelen |
|---|---|
| Toepassing | Huis, Commercieel, Industrieel, Zonnehuissysteem, Zonnestelsel of zonnebroek |
| Efficiency | 21.22% |
| Glasdikte (mm) | 2.0mm |
| Modulegewicht (kg) | 32.1kg |
| Materiaal | Gegalvaniseerd Staal |
|---|---|
| Eigenschap | Eenvoudige en rendabele installatie |
| Zet Richtingen op | Horizontale verticaal, |
| Installatieplaats | Open Plaats |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Macht | 325W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.65% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 320w |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.4% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 320w |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.4% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Macht | 280W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 17.1% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 270W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 16.42% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 270W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 16.42% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |