| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Productnaam | Photovoltaic Zonnecelcomités |
| Zonnecel | Mono Kristallijn |
| Aantal cellen | 48pcs |
| Toepassing | Commercieel/Industrieel/Huis/Zonnestelsel |
| Laadvermogen (w) | 50kw, op net zonnestelsel |
|---|---|
| Sollicitatie | Thuis, Commercieel, Industrieel, Residentieel/Commercieel, Residentieel |
| Werktijd (u) | 24 uur |
| Uitgangsspanning (v) | 110/120/220/230V |
| Zonne-energie (w) | 10KW, op net zonnestelsel 5000 w |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Productnaam | Photovoltaic Zonnepanelen |
| Aantal cellen | 48pcs |
| Toepassing | Commercieel/Industrieel/Huis/Zonnestelsel |
| Kabel | 900mm |
| Naam | douanezonnepanelen |
|---|---|
| douane | 100W aan de zonnemodule van 600w |
| Type | BIPV-module |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Naam | Regelbare Pool die Zonnepv Grond Opzettend Systeem rekken |
|---|---|
| Materiaal | Het Lichte Staal van hoge Precisie Anticorrision |
| Voordelen | Lastcapaciteit met hoge weerstand en sterke |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Oorsprong | Wuhan, China |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 42.54 |
|---|---|
| Efficiënte module (%) | 21.3% |
| Cel Nrs. & serie | Mono helft-besnoeiing cellen 144 PCs |
| Celgrootte (mm) | 182*91 halve cel |
| Productnaam | mono zonnemodule |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
|---|---|
| Zonnecel | 158.75/166/182 cellen |
| Garantie | 30 jaar |
| Aantal cellen | Vanaf uw vereisten |
| Transparant | 10%-40% |
| Toepassing | Huis Commercieel Zonnestelsel |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Toepassing | De bouw, Voorgevel, gordijngevel, Dak |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepaste hoeveelheden |
| Materiaal | Mono of polycellen |
| Levensduur | 50 jaar |
| Naam | 540w zonnepaneel |
|---|---|
| Maximummacht (Pm/Wp) | 540v |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 42.09 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 12.83 |
| Efficiënte module (%) | 20.83 |