| Macht | 270W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 16.42% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Rooftype | Tin Roof-zonnestelsel |
|---|---|
| Voordeel | Gemakkelijke Installatie en Regelbaar Ontwerp |
| Specificaties | normaal en keur aanpassen goed |
| OEM de Dienst | Aanvaardbaar |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Macht | 320w |
|---|---|
| Afmeting | 1600mm*1036mm*5mm |
| Kabeldoos | ≥ IP67 |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis, Serre, Daken |
| Celtype | Monocellen |
| Materiaal | Monocrystalline Silicium |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | Geschatte IP67/68 |
| Productnaam | dubbel glaszonnepaneel, Monocrystalline Zonnepaneel, dubbele glaspv modules, transparant zonnepaneel |
| Kader | Aluminiumlegering |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Moduletype | BIPV-ZONNEPANEEL |
| Maximaal stroom | 160W |
| Connector | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Moduletype | BIPV-ZONNEPANEEL |
| Maximaal stroom | 210w |
| Connector | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Macht | 550W |
|---|---|
| Afmeting | 2285*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 21.22% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Macht | 550W |
|---|---|
| Afmeting | 2285*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 21.22% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Zet Richtingen op | Horizontale verticaal, |
|---|---|
| Toepassing | Commercieel, Woon, Landbouwbedrijf, krachtcentrale |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Oorsprong | Wuhan, China |
| Macht | 100KW |
| Macht | 540W |
|---|---|
| Afmeting | 2285*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.83% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |