| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 21.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 10.24 |
| Transparant (%) | 22% |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Productnaam | panelen voor het huis van het zonnemachtssysteem |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 29.3 |
| Max. Macht | 325W |
| Efficiënte module (%) | 19.0 |
| Waaier van de module de werkende temperatuur (℃) | 45±2℃ |
| Productnaam | BIPV-Zonnepanelen |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 29.3 |
| Max. macht | 325W |
| Efficiënte module (%) | 19.0 |
| Waaier van de module de werkende temperatuur (℃) | 45±2℃ |
| Naam | Dakzonnestelsel |
|---|---|
| Eigenschap | Eenvoudige en snelle installatie |
| Toepassing | Acceptablpv Zonnepaneel Installatione |
| Certificaat | TUV/CE |
| Installatiehoek | Aangepast |
| Toepassing | Bouwdak of gordijngevel |
|---|---|
| Transparant | 5-45% |
| Aantal cellen | Vanaf uw vereisten |
| OEM orde | Keur OEM de Dienst goed |
| Macht | 100-500W |
| Naam | Zonnemodule |
|---|---|
| Materiaal | Het Bestand Lichte Staal met hoge weerstand van Corrision |
| Voordelen | Sterke Lastcapaciteit |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Oorsprong | Wuhan, China |
| Toepassing | Bouwdak of gordijngevel |
|---|---|
| Transparant | 32% |
| Aantal cellen | 48 (6*8) PCs |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Macht | 100W 105W |
|---|---|
| Netwijze | Op-netzonnestelsel |
| Installatieplaats | Commercieel, Huis, Zonnehuissysteem, Zonnestelsel Zonnestraatlantaarn, zonnepaneelsysteem |
| Merk | Rixin |
| Batterij | 12V 250Ah*2 |
| Model | BIPV-Zonnepanelen |
|---|---|
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105W |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 22.5% |
| Productnaam | Monozonnepanelen |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | IP65 waterdicht |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Kader | Geanodiseerde Aluminiumlegering/Zwarte |