| Macht | 235W |
|---|---|
| Afmeting | 1360mm*992mm*5mm |
| Celregelingen | 6*8*2 |
| Levensduur | 50 jaar |
| Leveringstype | OEM de Dienst |
| Macht | 200W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Materiaal | Polycellen |
| Macht | 325W |
|---|---|
| Afmeting | 1600mm*1036mm*5mm |
| Kabeldoos | Geschat IP 68 |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis |
| Celtype | Monocellen |
| Macht | 540W |
|---|---|
| Afmeting | 2285*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.83% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Productnaam | Photovoltaic Zonnepanelen |
| Aantal cellen | 48pcs |
| Toepassing | Commercieel/Industrieel/Huis/Zonnestelsel |
| Kabel | 900mm |
| Garantie | 25 jaar |
|---|---|
| Type | Zonnecarportsysteem |
| Productnaam | Elektrisch auto het laden systeem |
| Sollicitatie | zonnestelsel, machtsgenerator. |
| Contactdoosnorm | EU/AU/UK/US |
| Macht | 470W |
|---|---|
| Afmeting | 1990mm*1360mm*31mm |
| Celregelingen | 2*96 (6*8*2) |
| Levensduur | 50 jaar |
| Leveringstype | OEM de Dienst |
| Macht | 250W |
|---|---|
| Afmeting | 1260mm*1036mm*5mm |
| Celregelingen | 84 (6*7*2) |
| Levensduur | 50 jaar |
| Leveringstype | OEM de Dienst |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Productnaam | Photovoltaic Zonnecelcomités |
| Zonnecel | Mono Kristallijn |
| Aantal cellen | 60pcs |
| Toepassing | Commercieel/Industrieel/Huis/Zonnestelsel |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Productnaam | Photovoltaic Zonnecelcomités |
| Zonnecel | Mono Kristallijn |
| Aantal cellen | 48pcs |
| Toepassing | Commercieel/Industrieel/Huis/Zonnestelsel |