| Macht | 200W 215W |
|---|---|
| Netwijze | Op-netzonnestelsel |
| Gediplomeerd | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Transparant (%) | 22% |
| Foutenstructuur (mm) | het 3.2mm aangemaakte monocells+0.5eva+3.2mm aangemaakte glas van glass+0.5EVA+bifacial |
| Macht | 200W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Verpakking Details | Houten kist |
| Macht | 200W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Verpakking Details | Houten kist |
| Macht | 200W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Verpakking Details | Houten kist |
| Macht | 230W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Verpakking Details | Houten kist |
| Macht | 230W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Verpakking Details | Houten kist |
| Macht | 100W 105W |
|---|---|
| Netwijze | op-netzonnestelsel |
| Installatieplaats | Commercieel, Huis, Zonnehuissysteem, Zonnestelsel Zonnestraatlantaarn, zonnepaneelsysteem |
| Merk | Rixin |
| Batterij | 12V 250Ah*2 |
| Macht | 80W |
|---|---|
| Afmeting | 1300mm*1100mm*7.8mm |
| Piek de Machtsoutput van wp (w) | 80Wp |
| Modulegewicht (kg) | 27KG |
| Het werk temperatuur | -40-85℃ |
| Macht | 470W |
|---|---|
| Afmeting | 2075mm*1260mm*31mm |
| Celregelingen | 2*84 (6*7*2) |
| Levensduur | 50 jaar |
| Toepassing | Bouwdak of gordijngevel |
| Macht | 105 |
|---|---|
| Afmeting | 952MM*742MM |
| Toepassingen | Bouwdak of gordijngevel |
| Levensduur | 50 jaar |
| Schutblad | 3.2mm Aangemaakte Glas Hoge Transmissie |