| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Efficiency | 16.8%~18.25% hoge Efficiencys |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
| Transparant | 5%-45% |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Efficiency | 16.8%~18.25% hoge Efficiencys |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
| Transparant | 5%-45% |
| Toepassing | De bouw |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Macht | 445W |
|---|---|
| Afmeting | 2094*1038*35mm |
| Efficiency | 20.5% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | 445 Halve Watts - Gesneden Monocrystalline Modules Met twee gezichten |
| Macht | 280W |
|---|---|
| Afmeting | 1690mm*998mm*30mm |
| Transparant | 16.6% |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Materiaal | Polycellen |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 21.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 10.24 |
| Transparant (%) | 22% |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 28.5 |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Productnaam | Monozonnepanelen |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | IP65 waterdicht |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Kader | Geanodiseerde Aluminiumlegering/Zwarte |
| Macht | 105 |
|---|---|
| Afmeting | 930mm*730mm |
| Tranparent | 25.5% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Schutblad | 3.2mm Aangemaakte Glas Hoge Transmissie |
| Macht | 230W/360W/400W/450W/Customized |
|---|---|
| Afmeting | Vanaf uw vereisten |
| Transparant | 5-45% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Type | Aangepaste Zonnepanelen |