| Macht | 390w |
|---|---|
| Afmeting | 1974*992*6mm |
| Efficiency | 19.90% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Aantal cellen | 72pcs |
| Macht | 540W |
|---|---|
| Afmeting | 2285*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.83% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 25.5% |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 25.5% |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 25.5% |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 21.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 10.24 |
| Transparant (%) | 18.5 |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Type | Photovoltaic Zonnecelcomités, Draagbare dak opgezette PV modulezonnepanelen voor het gebruik van het |
|---|---|
| Naam | 340W poly kristallijn Zonnepaneel |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënte module (%) | 17 |
| Moduledimensie (L*W*H) (mm) | 2015*996*35 |
| Macht | 100W 105W |
|---|---|
| Netwijze | Op-netzonnestelsel |
| Installatieplaats | Commercieel, Huis, Zonnehuissysteem, Zonnestelsel Zonnestraatlantaarn, zonnepaneelsysteem |
| Merk | Rixin |
| Batterij | 12V 250Ah*2 |
| Macht | 200W 215W |
|---|---|
| Netwijze | Op-netzonnestelsel |
| Gediplomeerd | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Transparant (%) | 22% |
| Foutenstructuur (mm) | het 3.2mm aangemaakte monocells+0.5eva+3.2mm aangemaakte glas van glass+0.5EVA+bifacial |
| Macht | 200W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Verpakking Details | Houten kist |