| Materiaal | Mono kristallijn Silicium |
|---|---|
| Type | De bouw Geïntegreerde Photovaltic |
| Schakelaar | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Zonnecel | Een rang mono 158.75*158.75mm cel |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Cellen | Monocellen of polycellen |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepaste hoeveelheden |
| Grootte | Vanaf uw vereisten |
| Max. macht | 100W-400W |
| Toepassing | De Loods van het autoparkeren |
|---|---|
| Transparant | 5-45% |
| Aantal cellen | Vanaf uw vereisten |
| Kader | Geanodiseerde Aluminiumlegering |
| Macht | 100-500W |
| Materiaal | mono of poly |
|---|---|
| Macht | Aangepast |
| Aantal cellen | 60 (6*10) PCs |
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel |
| Levensduur | 50 jaar |
| Materiaal | mono of poly |
|---|---|
| Macht | Aangepast |
| Aantal cellen | 60 (6*10) PCs |
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel |
| Levensduur | 50 jaar |
| Macht | Aangepast |
|---|---|
| Transparant | Hoge Tranparent |
| Levensduur | 50 jaar |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | Monocrystalline |
| Levensduur | 50 jaar |
|---|---|
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel |
| Schakelaar | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis |
| Schutblad | Hoog Transmissie Laag Ijzer aangemaakt glas |
| Toepassing | De bouw |
|---|---|
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
|---|---|
| Zonnecel | 158.75/166/182 cellen |
| Garantie | 30 jaar |
| Aantal cellen | Vanaf uw vereisten |
| Transparant | 10%-40% |
| Toepassing | De bouw |
|---|---|
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel |