| Toepassing | De bouw, Voorgevel, gordijngevel, Dak |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepaste hoeveelheden |
| Materiaal | Mono of polycellen |
| Levensduur | 50 jaar |
| Toepassing | Dak, gordijngevel |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Toepassing | Huis Commercieel Zonnestelsel |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Toepassing | Huis Commercieel Zonnestelsel |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Macht | 230W/360W/400W/450W/Customized |
|---|---|
| Afmeting | 1500*1060*28mm |
| Transparant | 5-45% |
| Machtsgarantie | 30 jaar |
| Bouw | Dubbel glas |
| Toepassing | Dak, gordijngevel |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Toepassing | Dak, gordijngevel, Groen Huis |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Toepassing | De bouw |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Toepassing | Bouwdak of gordijngevel |
|---|---|
| Transparant | 5-45% |
| Aantal cellen | Vanaf uw vereisten |
| OEM orde | Keur OEM de Dienst goed |
| Macht | 100-500W |
| Toepassing | De bouw |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepast |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |