| Productnaam | BIPV-Zonnepanelen |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 29.3 |
| Max. macht | 325W |
| Efficiënte module (%) | 19.0 |
| Waaier van de module de werkende temperatuur (℃) | 45±2℃ |
| Productnaam | BIPV-Zonnepanelen |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 29.3 |
| Max. macht | 325W |
| Efficiënte module (%) | 19.0 |
| Waaier van de module de werkende temperatuur (℃) | 45±2℃ |
| Model | BIPV-module |
|---|---|
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105W |
| Transparant (%) | 22.5% |
| Foutenstructuur (mm) | het 3.2mm aangemaakte monocells+0.5eva+3.2mm aangemaakte glas van glass+0.5EVA+bifacial |
| Cellen Nr. | 158.75mm 20pcs (5*4) |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Aantal Cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly zonnecel |
| Type | Monocrystalline Zonnepaneel |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Materiaal | mono of poly zonnecel |
| Type | Monocrystalline Zonnepaneel |
| Maximaal stroom | 250W |
| Naam | douanezonnepanelen |
|---|---|
| Type | Polycrystalline BIPV-module |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Kabeldoos | IP68 geschat |
| Cellentype | Mono of polycellen |
|---|---|
| Macht | Aangepaste macht vanaf uw vereisten |
| Aantal cellen | vanaf ontwerp |
| Bouw | Dubbel Glaszonnepaneel |
| Levensduur | 50 jaar |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis, Serre, Daken |
|---|---|
| Transparant | 5%-45% |
| Aantal cellen | kan zijn cusomized vanaf uw vereisten |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Materiaal | mono of poly |
|---|---|
| Macht | Aangepaste Macht |
| Aantal cellen | Vanaf uw vereisten |
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel |
| Levensduur | 50 jaar |
| Materiaal | Mono & Poly |
|---|---|
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Grootte | Vanaf uw vereisten |
| Type | PERC Mono-zonnepaneel met twee gezichten |
| Toepassing | Gebouwen, Omheiningen, Groen huis |