| Naam | BIPV-ZONNEPANEEL |
|---|---|
| Cel Nrs. & serie | aangepast zonnepaneel |
| Eigenschap | aangepast zonnepaneel |
| Kader | Geanodiseerde alaminumlegering |
| Toepassing | De bouw |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Moduletype | BIPV-ZONNEPANEEL |
| Maximaal stroom | 160W |
| Connector | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Naam | BIPV-ZONNEPANEEL |
|---|---|
| Cel Nrs. & serie | Aangepast Zonnepaneel |
| Eigenschap | Aangepast Zonnepaneel |
| Kader | Geanodiseerde alaminumlegering |
| Toepassing | De bouw |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Moduletype | BIPV-ZONNEPANEEL |
| Maximaal stroom | 320W |
| Connector | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Moduletype | BIPV-ZONNEPANEEL |
| Maximaal stroom | 270W |
| Connector | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Moduletype | BIPV-ZONNEPANEEL |
| Maximaal stroom | 210w |
| Connector | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Naam | BIPV-ZONNEPANEEL |
|---|---|
| Cel Nrs. & serie | Aangepast Zonnepaneel |
| Eigenschap | aangepast zonnepaneel |
| Kader | Geanodiseerde alaminumlegering |
| Toepassing | De bouw |
| Type | BIPV-module |
|---|---|
| douane | Kraag, Grootte, Macht |
| Foutenstructuur (mm) | het 3.2mm aangemaakte monocells+0.5eva+3.2mm aangemaakte glas van glass+0.5EVA+bifacial |
| Kabel | 4m㎡/300mm |
| Afmeting (mm) | douane |
| Materiaal | Mono kristallijn Silicium |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Schakelaar | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Max. macht | 350W voor bipvzonnepaneel |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
| Materiaal | Mono & Poly |
|---|---|
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Max. macht | 350W voor bipvzonnepaneel |
| Type | PERC Mono-zonnepaneel met twee gezichten |
| Toepassing | Gebouwen, Omheiningen, Groen huis |