| Productnaam | mono zonnemodule |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kader | Geanodiseerde Aluminiumlegering |
| Aantal cellen | 144pcs |
| Type | Standaardzonnepaneel, modulezonnepaneel |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Productnaam | Photovoltaic Zonnecelcomités |
| Zonnecel | Mono Kristallijn |
| Aantal cellen | 48pcs |
| Toepassing | Commercieel/Industrieel/Huis/Zonnestelsel |
| Macht | 500w |
|---|---|
| Netwijze | van-net |
| Installatieplaats | grondenz. lege plaatsen |
| Merk | Rixin |
| Batterij | 12V 250Ah*2 |
| Macht | 100W 150W 200W 300W 400W 500W |
|---|---|
| Merk | Rixin |
| Gediplomeerd | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Productnaam | BIPV-module |
| Foutenstructuur (mm) | het 3.2mm aangemaakte monocells+0.5eva+3.2mm aangemaakte glas van glass+0.5EVA+bifacial |
| Macht | Aangepast |
|---|---|
| Transparant | 40% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Afmeting | TBA |
| Materiaal | Monocrystalline |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
|---|---|
| Materiaal | Polycrystalline Silicium |
| Levensduur | 50 jaar |
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
| Productnaam | Polycrystalline Silicium Gelamineerde Glasmodule |
|---|---|
| Moduleefficiency ηc (%) | 13.6 |
| Machtstolerantie (%) | ±5 |
| douane | BIPV/custom panelen van 5W aan 600W |
| Type | Glas/glas- module met twee gezichten |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis |
|---|---|
| Transparant | 5%-45% |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis |
|---|---|
| Transparant | 5%-45% |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly |
| Levensduur | 50 jaar |
| Macht | 200W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Materiaal | Polycellen of monocellen |