| Naam | Speciaal-gevormde photovoltaic modules |
|---|---|
| douane | BIPV/custom panelen van 5W aan 500W |
| Type | Glas/glas- module de Met twee gezichten van BIPV |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom |
| Kader | Geen kader |
| Naam | douanezonnepanelen |
|---|---|
| Type | BIPV-module |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Kabeldoos | IP68 geschat |
| Productnaam | BIPV-Zonnepanelen |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 29.3 |
| Max. macht | 325W |
| Efficiënte module (%) | 19.0 |
| Waaier van de module de werkende temperatuur (℃) | 45±2℃ |
| Productnaam | Polycrystalline Silicium Gelamineerde Glasmodule |
|---|---|
| Moduleefficiency ηc (%) | 13.6 |
| Maximummacht (Pm/Wp) | 210 |
| Machtstolerantie (%) | ±5 |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 24.78 |
| Toepassing | Bouwdak of gordijngevel |
|---|---|
| Transparant | 32% |
| Aantal cellen | 48 (6*8) PCs |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Kader | Aangepast |
| Materiaal | Monocrystalline Silicium |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | Geschatte IP67/68 |
| Productnaam | dubbel glaszonnepaneel, Monocrystalline Zonnepaneel, dubbele glaspv modules, transparant zonnepaneel |
| Kader | Aluminiumlegering |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 21.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 10.24 |
| Transparant (%) | 22% |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 21.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 10.24 |
| Transparant (%) | 22 |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
|---|---|
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
| Garantie | 30 jaar |
| Aantal cellen | 54 (6*9) PCs |
| Transparant | 23% |
| Macht | 320w |
|---|---|
| Afmeting | 1600mm*1036mm*5mm |
| Kabeldoos | ≥ IP67 |
| Toepassing | Zonnepaneelsysteem voor Huis, Serre, Daken |
| Celtype | Monocellen |