| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Efficiency | 16.8%~18.25% hoog rendement |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
| Transparant | 5%-45% |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
|---|---|
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
| Garantie | 30 jaar |
| Aantal cellen | 72 (6*12) PCs |
| Transparant | 10%-40% |
| Toepassing | De bouw, Voorgevel, gordijngevel |
|---|---|
| Transparant | 10%-40% |
| Aantal cellen | Aangepaste hoeveelheden |
| Materiaal | Mono of polycellen |
| Levensduur | 50 jaar |
| Macht | 230W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Verpakking Details | Houten kist |
| Macht | 230W |
|---|---|
| Afmeting | 1500mm*1060mm*28mm |
| Transparant | 25% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Verpakking Details | Houten kist |
| Hoogte | 2.5m~4m |
|---|---|
| Macht (elk parkeren) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| Richting | Horizontaal/Verticaal |
| het laden post | AC 16A/32A; Gelijkstroom 0~750V |
| Certificering | CE ISO9001, CE/ FCC/ROHS |
| Macht | 380W |
|---|---|
| Afmeting | 1974*992*6mm |
| Efficiency | 19.40% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | N Type Zonnepanelen |
| Naam | douanezonnepanelen |
|---|---|
| douane | 100W aan de zonnemodule van 600w |
| Type | BIPV-module |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Naam | photovoltaic modules |
|---|---|
| douane | 100W aan de module van 400w Bipv |
| Type | Glas/glas- module de Met twee gezichten van BIPV |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Naam | Speciaal-gevormde photovoltaic modules |
|---|---|
| douane | 100W aan de module van 400w Bipv |
| Type | Glas/glas- module de Met twee gezichten van BIPV |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom |
| Eigenschap | Waterdichte en thermische isolatie |