| Hoogte | 2.5m~4m |
|---|---|
| Macht (elk parkeren) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| Richting | Horizontaal/Verticaal |
| het laden post | AC 16A/32A; Gelijkstroom 0~750V |
| Certificering | CE ISO9001, CE/ FCC/ROHS |
| Productnaam | Dubbele Autolader met digitale vertoning |
|---|---|
| Hoogte | 2.5m~4m |
| Richting | Horizontaal/Verticaal |
| het laden post | AC 16A/32A; Gelijkstroom 0~750V |
| Macht (elk parkeren) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| Macht (elk parkeren) | abt. 124.74KWp |
|---|---|
| Hoogte | 2.5m~4m |
| het laden post | AC 16A/32A; Gelijkstroom 0~750V |
| Richting | Horizontaal/Verticaal |
| Productnaam | Zonneauto het Laden Post |
| Materiaal | Gegalvaniseerd Staal |
|---|---|
| Eigenschap | Eenvoudige en rendabele installatie |
| Zet Richtingen op | Horizontale verticaal, |
| Installatieplaats | Open Plaats |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Naam | Regelbare Pool die Zonnepv Grond Opzettend Systeem rekken |
|---|---|
| Materiaal | Het Lichte Staal van hoge Precisie Anticorrision |
| Voordelen | Lastcapaciteit met hoge weerstand en sterke |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Oorsprong | Wuhan, China |
| Voordelen | Sterke Lastcapaciteit |
|---|---|
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Oorsprong | Wuhan, China |
| Zet Richtingen op | Verticaal of horizontaal |
| Garantie | garantie van de jaar de lineaire macht |
| Macht | 100w 200w 550w |
|---|---|
| Modulegewicht (kg) | 27KG |
| Het werk temperatuur | -40-85℃ |
| Certificering | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Kleur | Rood |
| Macht | 10KW /20KW/ 30KW /50KW/ 100KW |
|---|---|
| Systeemtype | Het Systeem van de netband |
| Installatieplaats | grond, dak, de lege plaatsen van enz. |
| Outputfrequentie | 50/60HZ, 50HZ/60HZ |
| Installlationhandboek | Ja |
| Macht | 125W |
|---|---|
| Afmeting | 1210*670*35mm |
| Aantal cellen | 36 (4X9) cellen |
| Levensduur | 25 jaar |
| Gewicht | 8.92kgs |
| Materiaal | MONOzonnecel |
|---|---|
| Levensduur | 30 jaar |
| Kleur | Alluminum, Zilver of Aard |
| Opzettende Hoek | Parallel aan het Dak |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |