| Garantie | 25 jaar |
|---|---|
| Kabeldoos | Geschat IP 68 |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënte module (%) | 21.29% |
| Laadvermogen (w) | 50kw, op net zonnestelsel |
|---|---|
| Sollicitatie | Thuis, Commercieel, Industrieel, Residentieel/Commercieel, Residentieel |
| Werktijd (u) | 24 uur |
| Uitgangsspanning (v) | 110/120/220/230V |
| Zonne-energie (w) | 10KW, op net zonnestelsel 5000 w |
| Hoogte | 2.5m~4m |
|---|---|
| Macht (elk parkeren) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| Richting | Horizontaal/Verticaal |
| het laden post | AC 16A/32A; Gelijkstroom 0~750V |
| Verpakking Details | kartons/houten gevallen |
| Macht | 330W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.90% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | Polycrystalline PV Module |
| Macht | 275w |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 16.7% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Kader | Geanodiseerde alaminumlegering |
| Macht | 50W |
|---|---|
| Afmeting | 541*670*35mm |
| Cellen | 36cells |
| Levensduur | 25 jaar |
| Naam | douanezonnepanelen |
| Macht | 325W |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Moduleefficiency | 19.80% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verschijningskleur | Zwart |
| Macht | 330W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.90% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Kabeldoos | IP 67 |
| Hoogte | 2.5m~4m |
|---|---|
| Macht (elk parkeren) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| Richting | Horizontaal/Verticaal |
| het laden post | AC 16A/32A; Gelijkstroom 0~750V |
| Verpakking Details | kartons/houten gevallen |
| Hoogte | 2.5m~4m |
|---|---|
| Macht (elk parkeren) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| Richting | Horizontaal/Verticaal |
| het laden post | AC 16A/32A; Gelijkstroom 0~750V |
| Verpakking Details | kartons/houten gevallen |