| Macht | 505W |
|---|---|
| Afmeting | 2094*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 21.3% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Naam | 540w zonnepaneel |
|---|---|
| Maximummacht (Pm/Wp) | 540v |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 42.09 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 12.83 |
| Efficiënte module (%) | 20.83 |
| Naam | Zonnepv Module |
|---|---|
| OEM | Steun |
| Kader | Geanodiseerde alaminumlegering |
| Temperatuur | Beproevingsomstandigheid: irradiance= (1+0.1BiFi) 1000W/㎡, omringende temperature=25℃, AM=1.5 |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Productnaam | panelen voor het huis van het zonnemachtssysteem |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 29.3 |
| Max. macht | 325W |
| Efficiënte module (%) | 19.0 |
| Waaier van de module de werkende temperatuur (℃) | 45±2℃ |
| Productnaam | panelen voor het huis van het zonnemachtssysteem |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 29.3 |
| Max. Macht | 325W |
| Efficiënte module (%) | 19.0 |
| Waaier van de module de werkende temperatuur (℃) | 45±2℃ |
| Maximummacht (Pm/Wp) | 550 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 42.54 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 12.93 |
| Open kringsvoltage (Voc/V) | 50.34 |
| Efficiënte module (%) | 21.22 |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 42.54 |
|---|---|
| Efficiënte module (%) | 21.3% |
| Cel Nrs. & serie | Mono helft-besnoeiing cellen 144 PCs |
| Celgrootte (mm) | 182*91 halve cel |
| Productnaam | mono zonnemodule |
| Model | Photovoltaic Zonnecelcomités, Draagbare dak opgezette PV modulezonnepanelen voor het gebruik van het |
|---|---|
| Productnaam | Polycrystalline Zonnepaneel |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënt (%) | 16.5 |
| Moduledimensie (L*W*H) (mm) | 2015*996*35 |
| Model | Rxjj-MDM270 Zonnepanelen |
|---|---|
| Type | Polycrystalline module |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Kabeldoos | IP68 geschat |
| Garantie | 25 jaar |
|---|---|
| Kabeldoos | Geschat IP 68 |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënte module (%) | 21.29% |