| Rooftype | Tin Roof Mounting |
|---|---|
| Voordeel | Gemakkelijke Installatie en Regelbaar Ontwerp |
| Specificaties | normaal en keur aanpassen goed |
| OEM de Dienst | Aanvaardbaar |
| Naam | Het aangepaste van het het Zonnepaneel Vlakke Dak van de Ontwerpmarkt Opzettende Systeem Wereldwijd |
| Voordelen | Kwaliteit-verzekerd; Milieuvriendelijk; Duurzaam. |
|---|---|
| Modulehoek | 10-60 graden |
| Kleur | Alluminum, Zilver of Aard |
| Toepassingen | Elektrische centrale, Landbouwbedrijf |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Macht | 525W |
|---|---|
| Afmeting | 2279*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.3% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Macht | 530W |
|---|---|
| Afmeting | 2279*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.5% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Macht | 550W |
|---|---|
| Afmeting | 2279*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 21.3% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Macht | 405W |
|---|---|
| Afmeting | 1722*1134*30mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.8% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Macht | 415W |
|---|---|
| Afmeting | 1722*1134*30mm |
| Machtstolerantie | 0~+4.99% |
| Efficiency | 21.3% |
| Kader | Zilver/Zwarte Geanodiseerde Aluminiumlegering |
| Macht | 30kw |
|---|---|
| Nettype | Op-net of van-Net |
| Installatieplaats | grond, dak, de lege plaatsen van enz. |
| Omschakelaar | Huawei10kw omschakelaar |
| Het werktijd | 24 uren |
| Macht | 495w |
|---|---|
| Afmeting | 2094*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.8% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Macht | 500w |
|---|---|
| Afmeting | 2094*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 21.1% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |