| Moduletype | douanezonnepanelen |
|---|---|
| Toepassing | Huis, Commercieel, Industrieel, Zonnehuissysteem, Zonnestelsel of zonnebroek |
| Efficiency | 21.22% |
| Glasdikte (mm) | 2.0mm |
| Modulegewicht (kg) | 32.1kg |
| Kabeldoos | IP67 TUV/UL gecertificeerd, IP 68 gewaardeerd |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Aantal Cellen | 72 (6*12) PCs |
| Materiaal | mono of poly zonnecel |
| Type | Monocrystalline Zonnepaneel |
| Macht | 415W |
|---|---|
| Afmeting | 1722*1134*30mm |
| Machtstolerantie | 0~+4.99% |
| Efficiency | 21.3% |
| Kader | Zilver/Zwarte Geanodiseerde Aluminiumlegering |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 25.5% |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 25.5% |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Macht | 445W |
|---|---|
| Afmeting | 2094*1038*35mm |
| Efficiency | 20.5% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | 445 Halve Watts - Gesneden Monocrystalline Modules Met twee gezichten |
| Macht | 445W |
|---|---|
| Afmeting | 2094*1038*35mm |
| Efficiency | 20.5% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | 445 Halve Watts - Gesneden Monocrystalline Modules Met twee gezichten |
| Macht | 410w |
|---|---|
| Afmeting | 1722*1134*30mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 21% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Macht | 450W |
|---|---|
| Afmeting | 1909*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.6% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |
| Macht | 540W |
|---|---|
| Afmeting | 2279*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.9% |
| Levensduur | 25 jaar |