| Macht | 410w |
|---|---|
| Afmeting | 2008*1002*40mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.38% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Macht | 320w |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 19.50% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | N Type Zonnepanelen |
| Macht | 80W |
|---|---|
| Afmeting | 1300mm*1100mm*7.8mm |
| Piek de Machtsoutput van wp (w) | 80Wp |
| Modulegewicht (kg) | 27KG |
| Het werk temperatuur | -40-85℃ |
| Macht | 335W |
|---|---|
| Afmeting | 1956*992*40mm |
| Efficiency | 17.2% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Verpakking Details | 25pcs/carton, 22cartons/40HQ, 550pcs/40HQ |
| Macht | 275w |
|---|---|
| Afmeting | 1658*992*6mm |
| Efficiency | 16.7% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Verpakking Details | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Macht | 275w |
|---|---|
| Afmeting | 1650*992*35mm |
| Efficiency | 16.7% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Verpakking Details | 30pcs/carton, 26cartons/40HQ, 780pcs/40HQ |
| Naam | Regelbare Pool die Zonnepv Grond Opzettend Systeem rekken |
|---|---|
| Materiaal | Het Lichte Staal van hoge Precisie Anticorrision |
| Voordelen | Lastcapaciteit met hoge weerstand en sterke |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Oorsprong | Wuhan, China |
| Naam | Licht het Rekbipv Zonnedak van het Staalzonnepaneel in Dak PV die Systeem opzetten |
|---|---|
| Materiaal | Licht Staal met hoge weerstand |
| Voordelen | Sterke Lastcapaciteit |
| Certificering | GB, ISO, TUV, CE |
| Oorsprong | Wuhan, China |
| Macht | 330W |
|---|---|
| Afmeting | 1968*992*6mm |
| Efficiency | 16.90% |
| Levensduur | 30 jaar |
| Naam | Polycrystalline PV Module |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Productnaam | Photovoltaic Zonnecelcomités |
| Zonnecel | Mono Kristallijn |
| Aantal cellen | 48pcs |
| Toepassing | Commercieel/Industrieel/Huis/Zonnestelsel |