| Naam | Polycrystalline 72 Cellen325w Zonnepv Module |
|---|---|
| Macht | 275 watts |
| Afmeting | 1650*992*35mm |
| Efficiency | 16.7% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Module nr. | DBP400 zonnepaneel |
|---|---|
| Zonnemacht (w) | 10kw zonnestelsel, op netzonnestelsel 5000w |
| toepassing | Woon Woon/Commercieel huis, Commercieel, Industrieel, |
| Ladingsmacht (w) | 10kw, op netzonnestelsel 10000w |
| Omschakelaar | Blauw-10KT |
| Naam | Zonnepv Module |
|---|---|
| OEM | Steun |
| Kader | Geanodiseerde alaminumlegering |
| Temperatuur | Beproevingsomstandigheid: irradiance= (1+0.1BiFi) 1000W/㎡, omringende temperature=25℃, AM=1.5 |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Model | DBP410 |
|---|---|
| Maximummacht (Pm/Wp) | 410 |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 31.78 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 12.9 |
| Open kringsvoltage (Voc/V) | 38.03 |
| Naam | douanezonnepanelen |
|---|---|
| Type | BIPV-module |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Kabeldoos | IP68 geschat |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 11.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 9.55 |
| Transparant (%) | 28.5 |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
|---|---|
| Productnaam | Photovoltaic Zonnecelcomités |
| Zonnecel | Mono Kristallijn |
| Aantal cellen | 48pcs |
| Toepassing | Commercieel/Industrieel/Huis/Zonnestelsel |
| Kabeldoos | IP 67 of geschat IP 68 |
|---|---|
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Materiaal | Hoog - kwaliteitszonnepanelen voor Huisgebruik |
| Zonnecel | Poly156.75*156.75 mm |
| Productnaam | Photovoltaic Zonnecelcomités, Draagbare dak opgezette PV modulezonnepanelen voor het gebruik van het |
| Productnaam | panelen voor het huis van het zonnemachtssysteem |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 29.3 |
| Max. macht | 325W |
| Efficiënte module (%) | 19.0 |
| Waaier van de module de werkende temperatuur (℃) | 45±2℃ |
| Materiaal | Monocrystalline Silicium |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | Geschatte IP67/68 |
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel, Standaardzonnepaneel, 144cell-Zonnepaneel |
| Productnaam | dubbel glaszonnepaneel, Monocrystalline Zonnepaneel, dubbele glaspv modules, transparant zonnepaneel |