| Naam | 325 Watts Zonne Photovoltaic Module |
|---|---|
| Macht | 325 Watts |
| Afmeting | Aangepast |
| Efficiency | 16.7% |
| Levensduur | 25 jaar |
| Materiaal | Monocrystalline Silicium |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | Geschatte IP67/68 |
| Productnaam | dubbel glaszonnepaneel, Monocrystalline Zonnepaneel, dubbele glaspv modules, transparant zonnepaneel |
| Kader | Aluminiumlegering |
| Naam | Monocrystalline PV Module |
|---|---|
| Aantal cellen | 144pcs halve cel |
| Type | Standaardzonnepaneel, zonnepaneel, zonneplaat |
| Kabel | 900mm PV Kabel |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Productnaam | polycrystalline celzonnepaneel |
|---|---|
| Efficiënt (%) | 17 |
| Kabel | 4mm2 negetive300mm, positive300mm |
| Maximumsysteemvoltage (V) | 1500DC |
| De stroom van de systeemmaximale bescherming (A) | 15 |
| Productnaam | Mono Zonnemodule Met twee gezichten |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kader | Geanodiseerde Aluminiumlegering |
| Aantal cellen | 144pcs |
| Type | Standaardzonnepaneel, modulezonnepaneel |
| Model | Rxjj-MDM270 Zonnepanelen |
|---|---|
| Type | Polycrystalline module |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Kabeldoos | IP68 geschat |
| Naam | 540w zonnepaneel |
|---|---|
| Maximummacht (Pm/Wp) | 540v |
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 42.09 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 12.83 |
| Efficiënte module (%) | 20.83 |
| Maximummacht bij STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Maximummachtsvoltage (Vmp/V) | 21.0 |
| Maximummachtsstroom (lmp/V) | 10.24 |
| Transparant (%) | 22 |
| Het werk temperatuur (℃) | -40~ +85 |
| Garantie | 25 jaar |
|---|---|
| Kabeldoos | Geschat IP 68 |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Installatieplaats | Dak of gemalen zonnepanelen, Open grond en vlak dak |
| Efficiënte module (%) | 21.29% |
| Macht | 540W |
|---|---|
| Afmeting | 2285*1134*35mm |
| Machtstolerantie | -0~+5% |
| Efficiency | 20.83% |
| Garantie | 25 jaar van de outputmacht de waarborg |