| Materiaal | Mono kristallijn Silicium |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Schakelaar | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Max. macht | 350W voor bipvzonnepaneel |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
| Materiaal | Monocrystalline Silicium |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | Geschatte IP67/68 |
| Type | Dubbel Glaszonnepaneel, Standaardzonnepaneel, 144cell-Zonnepaneel |
| Productnaam | dubbel glaszonnepaneel, Monocrystalline Zonnepaneel, dubbele glaspv modules, transparant zonnepaneel |
| Model | Rxjj-MDM270 Zonnepanelen |
|---|---|
| Type | Polycrystalline module |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Kabeldoos | IP68 geschat |
| Macht | 280W |
|---|---|
| Afmeting | 1684mm*992mm*5mm |
| Transparant | 16.8% |
| Toepassing | Huisgebruik & de Industrie en Handelsgebruik |
| Materiaal | Polycellen |
| Productnaam | Monozonnepanelen |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | IP65 waterdicht |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Kader | Geanodiseerde Aluminiumlegering/Zwarte |
| Zonnecel | Een rang mono 156.75*156.75mm cel |
|---|---|
| Type | aangepast zonnepaneel |
| Efficiency | 16.8%~18.25% hoge Efficiencys |
| Toepassing | Daken, Curtin-muren, Omheiningen, Groene huizen |
| Transparant | 5%-45% |
| Materiaal | Mono kristallijn Silicium |
|---|---|
| Type | De bouw Geïntegreerde Photovaltic |
| Schakelaar | MC4/MC4 compatibel systeem |
| Zonnecel | Een rang mono 158.75*158.75mm cel |
| OEM orde | Keur aangepast goed |
| Productnaam | Monozonnepanelen |
|---|---|
| Garantie | 25 Jaar van de Outputmacht de Waarborg |
| Kabeldoos | IP65 waterdicht |
| Schakelaar | MC4 compatibele Schakelaar |
| Kader | Geanodiseerde Aluminiumlegering/Zwarte |
| Max. macht | 350W voor bipvzonnepaneel |
|---|---|
| Transparant | 5% - 50% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Afmeting | Vanaf uw vereisten |
| Materiaal | Monocrystalline en Polycrystalline Silicium |
| Naam | douanezonnepanelen |
|---|---|
| Type | Polycrystalline BIPV-module |
| Toepassing | zonnekrachtcentrale, gordijngevel, sunroom, huisdak |
| Eigenschap | Waterdichte thermische isolatie |
| Kabeldoos | IP68 geschat |